REFERENCJE

Jestem bardzo zadowolona z projektu firmy Skazani Na Design. Ekipa SND jest niesamowicie sympatyczna i kreatywna. Prezentują profesjonalne podejście. Podczas całej współpracy rozumieliśmy się prawie bez słów, a sam projekt przeszedł moje oczekiwania. Polecam tych architektów.

- Klaudia N. Wodzisław Śląski

Serdecznie polecam współpracę z firmą SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Wykonana metamorfoza w pełni sprostała moim oczekiwaniom. Zależało mi głównie na odświeżeniu wnętrza przy niezbyt wysokim budżecie. Muszę przyznać, że wszystkie pomysły firmy SKAZANI NA DESIGN były w pełni trafione, a co najważniejsze także możliwe do wykonania. Dzięki czemu teraz cieszę się wspaniałym i funkcjonalnym wnętrzem.

- Maryla J.Dąbrowa Górnicza
Z przyjemnością rekomendujemy firmę SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury . Nasza współpraca dotyczyła wykonania projektu mieszkania wraz z nadzorem autorskim. Urzekło nas profesjonalne podejście do projektu oraz umiejętność dopasowania się do naszych założeń, co nie było łatwe, ponieważ chcieliśmy połączyć styl nowoczesny ze stylem glamour. Największym atutem była kreatywność oraz nowoczesne podejście do projektowania wnętrz. Po zakończeniu współpracy możemy stwierdzić, że przebiegała ona sprawnie oraz bez zastrzeżeń. O wszystkim byliśmy informowani na bieżąco, zwłaszcza jeśli chodzi o etap końcowy, czyli nadzór autorski. Efekt końcowy oceniamy jako powyżej oczekiwań. Dlatego też obecnie w pełni cieszymy się niepowtarzalnym wystrojem mieszkania, a zarazem funkcjonalnym.

- Agnieszka K. Katowice

Współpraca z firmą SKAZANI NA DESIGN przebiegała pomyślnie. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do Klienta. Z pewnością ogromnym atutem firmy jest kreatywność, świeże podejście do projektowania oraz umiejętność dopasowania się do naszych potrzeb. Dlatego możemy z przyjemnością Wam polecić tę firmę.

- Paulina J. Dąbrowa GórniczaNIP: 647 257 91 92

796 423 020
Copyright © 2016 --- SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Województwo Śląskie - Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Rybnik, Wodzisław Śląski.