O NAS

Znamy się już z czasów studiów na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Połączyła Nas nie tylko przyjaźń, ale również pasja do projektowania oraz dobrego designu.

Architektura to gra zespołowa. Wszyscy pracujemy nad pomysłem, później projektem i dopasowaniem go do Klienta, dlatego jesteśmy SKAZANI NA DESIGN. Pomimo, że każdy z nas ma różny temperament i zdolności to tworzymy zgrany zespół, wzajemnie się uzupełniając podczas kreowania przestrzeni.

Nasza praca wyróżnia się odwagą w projektowaniu oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Tak jak każdy człowiek jest inny, tak nasze realizacje są niepowtarzalne, dosłownie "uszyte" dla nich na miarę.

Nasze studio jest zaangażowane w szeroko rozumiany design – od projektowania wnętrz, wzornictwa przemysłowego po projektowanie architektoniczne.

W każdym projekcie stawiamy głównie na funkcjonalność, estetykę oraz nowoczesność. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz znajomości bieżących trendów w architekturze z łatwością łączymy style, zwracamy uwagę na detale, w tym światło, kolory, faktury oraz materiały.

NIP: 647 257 91 92

796 423 020
Copyright © 2016 --- SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Województwo Śląskie - Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Rybnik, Wodzisław Śląski.